کیف دوشی زنانه چرم طبیعی آروین چرم کد AR-111

فروشنده : آروین چرم
دسته : کیف کمری
‎250٬000 تومان
موجود

فروشندگان بیشتر برای این محصول

فروشنده ی دیگری برای این محصول وجود ندارد

مشخصات کلی
استفاده از گارانتی و یا احتمالا مرجوعی کالا تنها در صورت باز نکردن بسته بندی و پلمپ کالا و نیز تاییدیه نماینده فروشنده امکان پذیر می باشد

مشخصات فنی

ابعاد
16×10×8
وزن
0.355
دسته بندی
کیف دوشی مردانه, کیف دوشی زنانه, کیف کمری
نظر خودتان را بنویسید

نظر و تجربیات خود در رابطه با " کیف دوشی زنانه چرم طبیعی آروین چرم کد AR-111 " را به اشتراک برسانید.


امتیاز

کیف دوشی کد AR-111 آروين چرم


کیف دوشی کد AR-111 آروين چرم ، كمترين فضا ، بيشترين كاربرد !
روزهايي خلوت با لوازمي كم حجم ولي ضروري همواره جزئي از پيشامد هاي روزمره بوده و هست . و نگراني از گم كردن لوازمي همچون كليد ، موبايل و... را به همراه خود دارد .
تيم طراحي آروين چرم با نگاه دقيق خود در طراحي راه حلي براي آسان نمودن اين مشكلات طراحي يك كيف چرم دوشي را با كمترين حجم ممكن آغاز نموده و با افتخار كيف چرم دوشي 111 را به عنوان كوچكترين عضو خانواده ي كيف هاي چرم دوشي خود عرضه مي نمايد .

قسمت مقابل اين كيف چرم را يك درب چرمي كه تا لبه ي پاييني اين كيف چرم كشيده شده مي پوشاند و وجود يك زيپ كوچك و با كيفيت يك جيب با حجم كم را براي شما به ارمغان مي آورد .
محفظه ي اصلي اين كيف چرم توسط يك زيپ عرضي محافظت مي شود و نيز با وجود زبانه ي چرم روي آن ، ديگر نگران نفوذ رطوبت و يا گرد و غبار به داخل آن نخواهيد بود .
گفتني است كيف چرم دوشي 111 با وجود حجم پايين خود از وجود بند چرم بي بهره نبوده و در قسمت هاي كناري اين كيف چرم مكان قرارگيري اين بند چرم موجود است .
و در پايان قسمت پشتي اين كيف چرم ميزبان يك تكه چرم كه دو طرف آن روي بدنه كيف چرم دوخته شده (براي حمل راحت با دست و يا قرار دادن اين كيف چرم روي كمربند و يا كيف هاي بزرگتر) است .
Slava Yurthev Copyright