سوالات متداول

ورود و ثبت نام

بله. برای بهره مندی از مزایای فروشگاه اینترنتی چهلسو مانند:

  • ارسال خبرنامه
  • اطلاع از کمپین ها و تخفیف های ویژه
می بایست در چهلسو عضو باشید.

برای ثبت نام در چهلسو از نوار بالای سایت روی گزینه عضویت کلیک نموده و پس از باز شدن فرم ثبت نام پس از وارد کردن شماره تلفن همراه و ایمیل (اختیاری) و انتخاب یک رمز عبور بر روی دکمه ارسال کد فعالسازی کلیک نموده تا کد فعال سازی برای شما پیامک شود. پس از وارد کردن کد فعالسازی و کلیک بر روی دکمه عضویت کلیک نموده و به خرید خود ادامه دهید.

برای ویرایش اطلاعات حساب کاربری خود اگر به حساب کاربری خود وارد نشده اید، ابتدا از قسمت ورود در نوار بالای سایت نسبت به ورود به وب سایت اقدام نمایید سپس از بخش حساب کاربری در نوار بالای سایت می توانید اطلاعات کاربری خود را ویرایش نمایید. در صورتی که در حساب کاربری خود در چهلسو هستید گزینه حساب کاربری از نوار بالای سایت را انتخاب نموده و اطلاعات مورد نظر را ویرایش نمایید.

برای مشاهده تاریخچه سفارش هاش قبلی خود ابتدا وارد حساب کاربری خود در چهلسو شوید و از منوی سمت راست صفحه گزینه سفارش های من را انتخاب نموده و سفارش های قبلی خود را مشاهده نمایید.

برای بازیابی رمز عبور از نوار بالای سایت بر روی گزینه ورود کلیک نمایید و پس از باز شدن صفحه ورود بر روی کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟ کلیک نموده تا صفحه جدیدی به شما نمایش داده شود. در این صفحه می توانید جهت بازیابی رمز عبور آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا لینک بازیابی یا کد ورود برای شما پیامک یا ایمیل شود.

ثبت و پیگیری سفارش

برای ثبت سفارش در چهلسو ابتدا به حساب کاربری خود وارد شده و پس از جستجوی کالای مورد نظر خود، بر روی دکمه اضافه کردن به سبد خرید کلیک نموده و برای ویرایش تعداد کالا، ثبت آدرس و مشخص کردن زمان و نوع تحویل کالا بر روی دکمه سبز رنگ گوشه بالا و سمت چپ سایت کلیک نمایید. در مرحله آخر کدرهگیری ارائه شده از طرف چهلسو را برای پیگیری سفارش خود، نگهداری نمایید.

پس از ثبت سفارش، چهلسو کد رهگیری را جهت پیگیری سفارش ثبت شده به شما ارائه می کند. در صورت پیگیری از تیم پشتیبانی چهلسو، می بایست کد ارائه شده را داشته باشید. در صورتی که از طریق حساب کاربری خود سفارش خود را پیگیری نمایید از بخش حساب کاربری و قسمت سفارش های من استفاده نمایید.

امکان ویرایش و لغو سفارش تا قبل از ثبت سفارش و گرفتن کد رهگیری امکان پذیر است.

اگر کالای مرجوعی با کالاهای ذکر شده در قوانین بازگرداندن کالا که امکان بازگرداندن آنها وجود ندارد، تناقضی نداشته باشد و شامل شرایط بازگرداندن کالا بشود می توانید از طریق تماس با تیم پشتیبانی (02188419796) و یا از طریق حساب کاربری خود در قسمت بازگرداندن کالا نسبت به ثبت درخواست بازگرداندن کالا اقدام نمایید.

چگونگی ارسال سفارشات

فروشگاه اینترنتی چهلسو همواره در مسیر رضایت مشتریان قدم برداشته است و سعی نموده سفارش های مشتریان را تا حد امکان در زمان معین شده تحویل نماید. اگرچه مشکلاتی مانند ترافیک و مشکلات حمل و نقل همواره بر زمان تحویل سفارش ها تاثیر گذار می باشد.

هزینه ارسال سفارش با توجه به کالای سفارش داده شده، انتخاب نحوه ارسال و موقعیت جغرافیایی آدرس مشتری متفاوت می باشد و در زمان ثبت سفارش محاسبه شده و نمایش داده می شود.

در حالا حاضر امکان تحویل گرفتن سفارش توسط مشتری وجود ندارد اما در آینده این امکان به چهلسو افزوده می شود.

بله، در صورتی که بسته بندی کالا باز نشده باشد و شامل موارد بازگشت کالا باشد می توانید با ثبت درخواست ارجاع، کالا را مرجوع نمایید.

فروش در چهلسو

بله، امکان ثبت نام به عنوان فروشنده در چهلسو برای کلیه افراد حقیقی و حقوقی که شامل شرایط ذکر شده در بخش فروشندگان چهلسو ذکر شده است وجود دارد.

با استفاده از آموزش ثبت نام فروشندگان می توانید به عنوان فروشنده ثبت نام نمایید.

ثبت نام فروشنده در چهلسو کاملا رایگان می باشد.

برای دسترسی به داشبورد فروشنده در چهلسو ابتدا باید به عنوان فروشنده ثبت نمایید. اگر قبلا ثبت نام نموده اید می توانید از قسمت ثبت نام فروشندگان در نوار بالای سایت یا از طریق آدرس زیر جهت ورود به داشبورد فروشندگان اقدام نماییدآموزش پنل فروشنده

Slava Yurthev Copyright