همکاری با چهلسو

کسب و کار خود را گسترش دهید

بیشتر بخوانید

نخست

مارکت پلیس

یکی از مشکلاتی که هر مارکت پلیس باید با آن دست و پنجه نرم کند عدم‌هماهنگی میان تامین‌کننده‌های متفاوت است. با توجه به اینکه کالاها از طرف منابع مختلف به فروش می‌رسند، اطلاعات مربوط به کالاها قابل‌مقایسه نیستند. برخی از کالاها اطلاعات کامل‌تر و برخی اطلاعاتی ناقص دارند. همچنین ممکن است زمان تحویل کالا از طرف هر فروشنده متفاوت باشد. این وقایع می‌توانند تاثیر بدی بر تجربه‌ی خرید مشتری داشته باشند بنابراین یکی از وظایف مارکت پلیس ایجاد هماهنگی میان‌ تامین‌کننده‌ها است تا کاربر بتواند فرآیند خریدی بی‌نقص را تجربه کند.

ویژگی ها

تقریبا در همه‌ی شکل‌های تجارت الکترونیک که امروز در جهان رواج دارد، یک شرکت باعث شده که همه به فکر حرکت سریع‌تر و بهینه‌تر بیفتند؛ شرکت آمازون. آمازون شرکتی با منابع بسیار وسیع و قابلیت‌های تکنولوژیک گسترده است. آمازون یک مارکت پلیس هیبریدی یا ترکیبی است. نوعی از مارکت‌پلیس که در آن فروشگاه محصولات خود را در کنار محصولات سایر فروشنده‌ها عرضه می‌کند. یک نمونه‌ی دیگر از مارکت‌پلیس‌های هیبریدی والمارت است که دومین سایت تجارت‌الکترونیک ایالات متحده آمریکا به حساب می‌آید.

امکانات

چهلسو اخیرا موقعیتی را برای فروشندگان مختلف فراهم کرده تا از طریق مرکز فروشندگان این شرکت اجناسشان را به شکل اینترنتی به فروش برسانند. به این ترتیب تولیدکنندگان یا واردکنندگان کالا و همچنین کسانی که محصولات خانگی تولید می‌کنند می‌توانند از ویترین بزرگ دیجی‌کالا برای فروش محصولاتشان استفاده کنند.

حمل و نقل

فروشگاه آنلاین چهلسو در کشور زیرساخت‌ بزرگ و قدرتمندی پدید آورده تا از طریق آن بتواند حجم عظیمی از کالاها را انبار، بسته‌بندی و ارسال کند. این فرآیندها هزینه‌زا هستند و یک تولیدکننده یا واردکننده بدون منابع مالی قابل‌توجه نمی‌تواند چنین امکاناتی را در اختیار داشته باشد. با این وجود اگر به خانواده‌ی چهلسو بپیوندید می‌توانید صرفا از طریق ارسال کالایتان برای چهلسو مطمئن باشید که سایر مراحل هزینه‌بر فرایند فروش از جمله انبار، بسته‌بندی و توزیع با کیفیتی بالا از طریق چهلسو انجام می‌شود.

چهلسو

در سال های اخیر و با گسترش فرهنگ خرید اینترنتی بین خانوار های ایرانی و افزایش نرخ نفوذ استفاده از اینترنت شاهد شروع به کار فروشگاه های آنلاین متعددی در زمینه های مختلفی مانند لوازم دیجیتال و الکترونیک ، صنایع دستی، لوازم آرایشی و بهداشتی، البسه، لوازم خانگی و محصولات سوپرمارکتی بوده ایم. فروشگاه آنلاین چهلسو در اوایل سال 1397 و با هدف تسهیل در فرایند خرید و فروش اینترنتی کار خود را آغاز نموده است. مدل مارکت پلیسی ( marketplace ) چهلسو بستری را برای خرید و فروش محصولات در دسته بندی های مختلف فراهم نموده است. گستره وسیعی از محصولات از برندهای متنوع و متناسب با همه اقشار جامعه در هر سن و توان مالی که توانسته فضایی مناسب برای تامین مایحتاج مشتریان فراهم آورد. ارسال کالا به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن همراه با پشتیبانی شبانه روزی از دیگر مزایای استفاده از چهل سو می­باشد. چهلسو همچنین محیط مناسبی است برای افرادی که می خواهند محصولات خود را در فضای اینترنت به فروش برسانند. تنها با ثبت نام در قسمت تامین کنندگان میتوانید کالاهای خود را جهت فروش در چهل سو قرار دهید و از این راه کسب درآمد داشته باشید.

Sell your products in the largest online stores of Iran
The technology of the largest e-commerce operation in iran available to your business
Intelligence for optimizing your sales
The logistics expertise from who delivers over
100 thousand orders per day working for your e-commerce

Sending message...

Message sent with success!

فرم تماس با ما

Slava Yurthev Copyright